logo-fivio-white

AKTUALNE OFERTY PRACY

STANOWISKO: MAGAZYNIER/PAKOWACZ – SKLEP INTERNETOWY

 

Miejsce pracy: Pustyny, ul.Księża 83, 38-422 Krościenko Wyżne

Termin rozpoczęcia współpracy : październik 2023

System pracy: praca od poniedziałku do piatku, w systemie dwuzmianowym ( 6.00-14.00, 14.00-22.00) wg. ustalonego harmonogramu. Sporadycznie, możliwa praca w soboty.

 

CZYNNOŚCI WYKONYWANE NA TYM STANOWISKU PRACY:

-Przyjmowanie dostaw i kontrola towarów pod kątem ilości, jakości i zgodności z zamówieniem.

-Magazynowanie produktów zgodnie z ustalonymi standardami.

-Kompletowanie zamówień klientów i pakowanie towarów do wysyłki.

-Obsługa procesu wysyłki, w tym drukowanie etykiet przewozowych i dokumentów przewozowych.

-Monitorowanie stanów magazynowych i uczestnictwo w inwentaryzacjach.

-Obsługa reklamacji i zwrotów towarów.

-Dbanie o porządek i czystość w magazynie oraz przestrzeganie przepisów BHP.

 

WYMAGANIA:

-Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.

-Umiejętność obsługi sprzętu magazynowego (np.wózka widłowego) będzie mile widziana.

-Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne.

-Dokładność i dbałość o szczegóły.

-Gotowość do pracy w systemie zmianowym, w tym także w weekendy.

-Zdolność do pracy w zespole i komunikatywność.

 

OFERUJEMY:

-Umowę o pracę.

-Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 3800zł brutto+ możliwość uzyskania premii.

(możliwość wzrostu wynagrodzenia po okresie wdrożenia).

-Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

-Pakiet benefitów pracowniczych (kawa/herbata, dofinansowanie szkoleń, zniżki pracownicze na zakup produktów fivio, dodatkowy dzień płatnego urlopu w wakacje, premia za jubileusz pracy, firmowe spotkania integracyjne, bezpłatna możliwość skorzystania z hiszpańskiego apartamentu).

 

JAK APLIKOWAĆ?

Wypełnij poniższy formularz aplikacyjny lub wyślij swoj CV na adres praca@fivio.pl. W tytule wiadomości wpisz stanowisko na jakie aplikujesz MAGAZYNIER/PAKOWACZ – SKLEP INTERNETOWY.

 

 Administratorem Twoich danych osobowych  jest ”RADZIOWI” Sp. z o.o. z siedzibą w Brzozowie, adres: ul. Fryderyka Chopina 8A, 36-200 Brzozów, adres do korespondencji: ul. Chopina 8B, 36-200 Brzozów, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS 0000611149 posługującą się numerem NIP 6861687349 oraz REGON 364132573, e-mail: info@fivio.pl. Wysyłając aplikację wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Zgodę tę możesz wycofać w w dowolnym momencie. Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy. Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz na https://fivio.pl/polityka-prywatnosci/.

STANOWISKO: OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH

Miejsce pracy: Pustyny, ul.Księża 83, 38-422 Krościenko Wyżne

Termin rozpoczęcia współpracy : lipiec 2023

System pracy: od pon do pt, w godz. 6.00-14.00, 8.00-16.00, wg. ustalonego harmonogramu.W okresach wzmożonej ilości zamówień, możliwa praca w soboty.

 

CZYNNOŚCI WYKONYWANE NA TYM STANOWISKU PRACY:

-obsługa oraz nadzór nad pracą maszyn i urządzeń produkcyjnych,

-ustawienie parametrów maszyny pakującej dla poszczególnych produktów oraz ich kontrola,

-bieżąca kontrola jakości półproduktu oraz wyprodukowanych wyrobów,

-utrzymanie standardów czystości (czyszczenie maszyny oraz obszaru produkcyjnego),

-wykonywanie prostych czynności naprawczych,

-usuwanie awarii i zapobieganie ich powstawaniu przez konserwację maszyn i urządzeń produkcyjnych we współpracy z firmami serwisującymi,

-aktywny udział w procesie usprawnień procesów produkcyjnych,

-współpraca z działem produkcji,

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

-doświadczenia w obsłudze maszyn typu automat pionowy (mile widziane doświadczenie w przemyśle spożywczym),

-wykształcenie minimum średnie (preferowane techniczne),

-aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne,

-zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania,

-komunikatywność, chęć do nauki i rozwoju,

-dodatkowym atutem będzie ukończony kurs na operatora wózków widłowych.

OFERUJEMY:

-umowa o pracę lub kontrakt B2B,

-wynagrodzenie uzależnione od umiejętności,

-wstępnie wdrożenie do pracy,

-realny wpływ na poprawę i rozwój procesu produkcyjnego,

-możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego,

-pakiet benefitów ( dofinansowanie szkoleń, zniżki pracownicze na produkty fivio, dodatkowy dzień płatnego urlopu, premia za jubileusz pracy, firmowe spotkania integracyjne, możliwość skorzystania z hiszpańskiego apartamentu)

Jak aplikować ?

Wypełnij poniższy formularz aplikacyjny lub wyślij CV na adres praca@fivio.pl. W tytule wiadomości wpisz stanowisko na które aplikujesz OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH.

 

Administratorem Twoich danych osobowych  jest ”RADZIOWI” Sp. z o.o. z siedzibą w Brzozowie, adres: ul. Fryderyka Chopina 8A, 36-200 Brzozów, adres do korespondencji: ul. Chopina 8B, 36-200 Brzozów, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS 0000611149 posługującą się numerem NIP 6861687349 oraz REGON 364132573, e-mail: info@fivio.pl. Wysyłając aplikację wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Zgodę tę możesz wycofać w w dowolnym momencie. Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy. Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz na https://fivio.pl/polityka-prywatnosci/.

FORMULARZ APLIKACYJNY

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Ochrona danych osobowych naszych kandydatów do pracy jest dla nas kluczowym elementem rekrutacji. Dokładamy wszelkich starań, aby były one bezpieczne. Pragniemy również, aby nasi kandydaci mieli tego świadomość i wiedzieli w jaki sposób z nich korzystamy.

Niniejsza Polityka Prywatności,  przygotowana  została przez Spółkę” RADZIOWI”(zwana dalej jako „Administrator”, „Spółka” lub „my”, „nas”) i jest skierowana do Kandydatów do pracy  i  współpracy w Spółce, składających swoje aplikacje zgodnie z wytycznymi pod adres mailowy praca@fivio.pl

Niniejsza polityka odzwierciedla treść przepisów o ochronie danych osobowych, w tym rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”) jak i powszechnie obowiązujących przepisów prawa polskiego.

Wysyłając e-mailowo swoje  zgłoszenie rekrutacyjne zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Aby ułatwić Kandydatom wyszukanie odpowiednich informacji zestawiliśmy je w punktach poniżej.

1. Administrator Danych Osobowych

Administratorem danych osobowych  jest ”RADZIOWI” Sp. z o.o. z siedzibą w Brzozowie, adres: ul. Fryderyka Chopina 8A, 36-200 Brzozów, adres do korespondencji: ul. Chopina 8B, 36-200 Brzozów, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS 0000611149 posługującą się numerem NIP 6861687349 oraz REGON 364132573

2. Kontakt z Administratorem Danych Osobowych i Inspektorem Ochrony Danych Osobowych

Wszelkie informacje w zakresie przetwarzania danych osobowych Kandydatów w procesie rekrutacji przez Administratora uzyskasz pod adresem  mailowym praca@fivio.pl.  Inspektora ochrony danych nie powołano.

3. Prawa Kandydata wobec danych osobowych

Zgodnie z RODO każdy Kandydat ubiegający się o pracę  ma prawo do :

Dostępu swoich danych osobowych
Usunięcia swoich danych osobowych
Uzupełnienia swoich danych osobowych
Przenoszenia danych
Ograniczenia przetwarzania danych osobowych
Sprzeciwu przetwarzania danych osobowych
Wycofania swojej zgody na przetwarzanie danych osobowych
Złożenia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych

4. Podawanie danych osobowych w procesie rekrutacji

Udostępnienie danych osobowych przez Kandydata w procesie rekrutacyjnym w zakresie określonym w przepisach prawa pracy jest  podstawowym warunkiem wzięcia udziału w danym procesie rekrutacyjnym. W przypadku braku podania danych osobowych Kandydat nie może wziąć udziału w rekrutacji.

5. Udostępnianie danych osobowych

Odbiorcą danych osobowych Kandydata jest zespół rekrutujący, zajmujący się przeprowadzaniem procesu rekrutacyjnego wewnątrz firmy Administratora.

Administrator danych oraz zespół rekrutujący nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do osób trzecich i ściśle przestrzega obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych.

6. Okres przechowywania danych osobowych

Dane osobowe Kandydatów są przechowywane przez Administratora przez okres niezbędny do czasu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.  Po zakończeniu rekrutacji dane osobowe Kandydata są usuwane. Wyjątkiem jest sytuacja, kiedy Kandydat zostaje zatrudniony.

Biorąc pod uwagę aktualnie przeprowadzane rekrutacje oraz rekrutacje spontaniczne dane osobowe kandydatów są przechowywane przez okres maksymalnie 12 miesięcy od momentu otrzymania aplikacji od Kandydata.

7. Zmiany polityki prywatności

Zmiana przepisów prawa lub wewnętrzna zmiana sposobu prowadzenia rekrutacji może spowodować zmianę niniejszej Polityki Prywatności. Administrator zobowiązuje się do powiadomienia o tym fakcie  osób, których dane osobowe są przetwarzane.