logo-fivio-white

NASZ ZESPÓŁ

Fivio tworzymy MY-  ludzie z wielkim sercem, zaangażowaniem i  zapałem do pracy. Każdego dnia pracujemy  nad dostarczaniem Wam smacznych i zdrowych produktów.  Inspirujemy do zdrowego stylu życia i pokazujemy jak szybko i smacznie wykorzystać nasze produkty w waszej  kuchni.

CO JEST DLA NAS WAŻNE?

ZDROWIE

Poprzez akcje zdrowia i działania promujące zdrowe odżywianie  inspirujemy nasz zespół do prowadzenia zdrowego i aktywnego stylu życia. Oferując stałą zniżkę pracowniczą  na zakupy naszych produktów ułatwiamy im to zadanie!

ROZWÓJ

Stale się rozwijamy, szkolimy, podejmujemy kreatywne zadania. Robimy wszystko by Fivio – było ciekawym miejscem pracy, które rozwija, uczy i napędza do działania.

PARTNERSTWO

W codziennej pracy pielęgnujemy  kulturę partnerstwa
i dobrej współpracy, przynoszącą satysfakcję dla obu stron.

RADOŚĆ

Dbamy o to,  aby praca wykonywana przez naszych pracowników sprawiała im radość i poczucie szczęścia. Dobra atmosfera w pracy i relacje są dla nas szczególnie ważne.

BALANS

Pracujemy szybko i dynamicznie, z wielkim zaangażowaniem, dbając równocześnie o work-life balance naszych pracowników. Wierzymy, że utrzymując równowagę możemy wspólnie robić wielkie rzeczy.