logo-fivio-white
bakalie

Marka FIVIO powstała po to aby zapewnić dostęp do zdrowej żywności oraz pokazać, że zdrowe produkty są smaczne, a dania z ich użyciem łatwe i przyjemne w przygotowaniu przez Twoich klientów. FIVIO jest Twoim partnerem w biznesie zapewniając Ci stały dostęp do produktów najwyższej jakości.

Już od 8 lat prowadzimy hurtownię zdrowej żywności VIVIO. Pełni energii przeszliśmy rebranding i z odświeżonym wizerunkiem zmieniamy ją w hurtownię marki FIVIO. Dalej działamy w branży zdrowej żywności, dlatego w sprzedaży hurtowej znajdują się orzechy, bakalie, mąki, ziarno nasiona, kasze ryże, słodziki, herbaty, przyprawy, oleje i wiele innych.

Jesteśmy bezpośrednim importerem i dystrybutorem zdecydowanej większości produktów w naszej ofercie, dzięki czemu możemy zaoferować Ci konkurencyjne i atrakcyjne ceny.

Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały graficzne oraz promocyjne, a nasi klienci mogą korzystać z cyklicznych promocji organizowanych przez nasza hurtownię.

Jeśli prowadzisz lub planujesz biznes oparty o zdrową żywność – zapoznaj się z nasza ofertą. Zaopatrujemy m.in. restauracje, bary, zielarnie, apteki i sklepy ze zdrową żywnością. Nasze produkty dostępne są w sieciach sklepów stacjonarnych oraz w wielu sklepach internetowych.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu

WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

+48 533 444 473

hurt@radziowi.pl

www.fivio.pl